Paslaugos

KURJERIO SIUNTIMO PASLAUGOS

Pakiet ekspresowy

Fiziniems asmenims norimties parduoti katalizatorius siulome, tai padaryti internetu. Mes siulome paslaugą, kurios dėka mūsų kurjeris paiimta jūsu turimus katalizatorius iš jūsų nurodytos vietos. Padarykite tai iš biuro, namų ar sodo.

Viskas ką jums reikia padaryti, tai išsirinkti jūsų turimus katalizatorius į savo krepšelį. Ir toliau sekti instrukcijas nurodytas elektroninėje parduotuveje. Supakuoti katalizatorius, užpildyti paraišką, pridėti norimą atsiskaitymo būda ir patvirtinti procesą. Mes pasistengsime, kad per 24valandas iš jūsų būtų paiimta siunta.

Skaityti daugiau

SIUNTIMAS

Samochód Ecotrade

Juridiniams asmenims Bacmetall teikia paėmimo, vertinimo ir perdirbimo paslaugas. Įmonės norinčios iššsikviesti mūsų profesionalus, kad galėtume įvertinti jūsų turimus katalizatorius naudojantis mūsų pažangiausia sistema.

Skaityti daugiau

PERDIRBIMO PASLAUGOS

Próbkowanie katalizatora

Siulome savo perdirbimo paslaugas, visiems katalizatorių surinkėjams. Per ilgus metus turime išdirbtą procesų grandinę kuri leidžia užtikrinti skaidrumą ir tikslumą. Dėl platesnės informacijos prašome kreiptis į vieną iš mūsų personalo narių.

Skaityti daugiau

PAPILDOMOS PASLAUGOS

sieć

Jeigu nenorite mums parduoti savo katalizatorių, galite įsigyti planą kuris suteiks jums neribotą kiekį paieškų mūsų kataloge. Dėl platesnės informacijos susisiekite su mumis el.paštu ar duotu numeriu.

Skaityti daugiau